Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Ølsted:
-
Nikola A.
Fra Ølsted
-
Mathias A.
Fra Ølsted
Til dagligt arbejder jeg som stilladsmontør og har efterhånden udbedret mine erfarringer med andre ... -
Louise Mai V.
Fra Ølsted
Hej Jeg er nyuddannet pilot, og mens jeg venter på at få et job i luften mangler jeg lidt at rode ...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Fatima D., Jan R. og Mehmet O. søger hjælp til husopgaver i Ølsted
-
Rengøring
Fra Fatima D. (Ølsted)
Dyb rengøring af umøbleret sommerhus (inkl. toilet, køkken) 68m2 1 værelse 1 stue 1 toilet 1 køkk... -
Skift af vindskeder på sommerhus
Fra Jan R. (Ølsted)
Vores gamle sommerhus skal have skiftet vindskeder. Vi ønsker at sat hardieplank op på de to gavle ... -
Udskiftning af vandhane
Fra Mehmet O. (Ølsted)
Af med den gamle vandhane (foto) på med den nye vandhane (foto)
Andrew J., annica J. og Doris Cato J. søger hjælp til haveopgaver i Ølsted
-
Plæneklipper reparation - klippo excellent sh
Fra Andrew J. (Ølsted)
Simpelthen kan ikke få den startet efter vinterpause… -
Ordne fliser
Fra annica J. (Ølsted)
Der skal fjernes ukrudt og behandles ca. 250-300kvm. herregårds/belægnings sten. -
Hækklipning
Fra Doris Cato J. (Ølsted)
Klipning af ca. 25 meter hæk på begge sider og klipning af ca. 35 meter på den ene side.
Lisbeth J., Ole H. og Kimkruse -. søger hjælp til diverse opgaver i Ølsted
-
Batteri/lade problem på el-ladcykel
Fra Lisbeth J. (Ølsted)
Det er en Mustang el ladcykel købt i coop. Fik den for 3 år siden.Jeg har kun kørt på elladcykelen ... -
Reparation af plæneklipper
Fra Ole H. (Ølsted)
Jeg har en Texas RZR516 Vario plæneklipper med defekt gearkasse, som jeg gerne vil have repareret. ... -
Ved golf
Fra Kimkruse -. (Ølsted)
Jeg har en golf 5 der ikke lader batteriet. Der er nyt batteri på og ellers kører bilen fint. Hvis ...